-20%
€ 48,80
Adviesprijs € 61,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme
Aftershave balm - 100 ml
Aftershave balm - 100 ml
€ 48,80
| Artikel | Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Aftershave balm 100 ml |
| Merk | Issey Miyake |
| Collectie | L'Eau d'Issey Pour Homme |
| EAN | 3423470486056 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Aftershave balm |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 48,80 per 100 ml |