-20%
€ 36,12
Adviesprijs € 45,15Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Classique
Douchegel - 200 ml
Douchegel - 200 ml
€ 36,12
| Artikel | Jean Paul Gaultier Classique Douchegel 200 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Classique |
| EAN | 8435415011402 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Oranjebloesem |
| Prijs per eenheid | € 18,06 per 100 ml |