-20%
€ 57,60
Adviesprijs € 72,00Je bespaart 20%
€ 58,72
Adviesprijs € 73,40Je bespaart 20%
€ 76,60
Adviesprijs € 95,75Je bespaart 20%
€ 104,04
Adviesprijs € 130,05Je bespaart 20%
Voordeligst€ 136,32
Adviesprijs € 170,40Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Le Male
Eau de Toilette - 200 ml
Eau de Toilette - 200 ml
€ 136,32
| Artikel | Jean Paul Gaultier Le Male Eau de Toilette 200 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Le Male |
| EAN | 8435415012690 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 200 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Munt, Karwijzaad, Kaneel, Ceder, Amber, Bergamot, Vanille, Lavendel, Oranjebloesem, Tonkabonen, Kardemom, Artemisia, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 68,16 per 100 ml |