€ 40,30
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Le Male
Deodorant stick (oud) - Droge huid, Normale huid - 75 ml
Deodorant stick (oud) - Droge huid, Normale huid - 75 ml
€ 40,30
| Artikel | Jean Paul Gaultier Le Male Deodorant stick (oud) 75 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Le Male |
| EAN | 8435415060400 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Deodorant stick (oud) |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Prijs per eenheid | € 53,73 per 100 ml |