-20%
€ 35,64
Adviesprijs € 44,55Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme
Deodorant spray (oud) - 150 ml
Deodorant spray (oud) - 150 ml
€ 35,64
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Deodorant spray (oud) 150 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal Pour Homme |
| EAN | 8435415052375 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Deodorant spray (oud) |
| Volume | 150 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Salie, Karamel, Vetiver |
| Prijs per eenheid | € 23,76 per 100 ml |