-20%
€ 77,44
Adviesprijs € 96,80Je bespaart 20%
Voordeligst€ 104,68
Adviesprijs € 130,85Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 77,44
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal Pour Homme |
| EAN | 8435415030908 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Salie, Karamel, Vetiver |
| Prijs per eenheid | € 154,88 per 100 ml |