€ 153,25
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal So Scandal
Eau de Toilette - 150 ml
Eau de Toilette - 150 ml
€ 153,25
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal So Scandal Eau de Toilette 150 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal So Scandal |
| EAN | 8435415055963 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 150 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 102,17 per 100 ml |