Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Scandal
Bodylotion - 200 ml
Bodylotion - 200 ml
€ 39,70
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Bodylotion 200 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal |
| EAN | 8435415007542 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Chypre |
| Prijs per eenheid | € 19,85 per 100 ml |