Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jil Sander Sun
Deodorant roll-on (oud) - 50 ml
Deodorant roll-on (oud) - 50 ml
€ 29,00
| Artikel | Jil Sander Sun Deodorant roll-on (oud) 50 ml |
| Merk | Jil Sander |
| Collectie | Sun |
| EAN | 3414200809221 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Deodorant roll-on (oud) |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 58,00 per 100 ml |