-20%
€ 58,58
Adviesprijs € 73,23Je bespaart 20%
€ 82,17
Adviesprijs € 102,71Je bespaart 20%
Voordeligst€ 113,90
Adviesprijs € 142,38Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo Amour
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 58,58
| Artikel | Kenzo Amour Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Amour |
| EAN | 3274872420601 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Wierook, Kersenbloesem, Vanille, Witte thee, Witte muskus |
| Prijs per eenheid | € 195,27 per 100 ml |