-20%
€ 102,51
Adviesprijs € 128,14Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Mimosa
Eau de Parfum - 75 ml
Eau de Parfum - 75 ml
€ 102,51
| Artikel | Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Mimosa Eau de Parfum 75 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Flower by Kenzo Ikebana Mimosa |
| EAN | 3274872469372 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 75 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 136,68 per 100 ml |