-20%
€ 52,06
Adviesprijs € 65,08Je bespaart 20%
Voordeligst€ 74,03
Adviesprijs € 92,54Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 52,06
| Artikel | Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Flower by Kenzo Poppy Bouquet |
| EAN | 3274872439597 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 173,53 per 100 ml |