-20%
€ 59,38
Adviesprijs € 74,23Je bespaart 20%
€ 81,36
Adviesprijs € 101,70Je bespaart 20%
Voordeligst€ 115,53
Adviesprijs € 144,41Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo Flower by Kenzo
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 59,38
| Artikel | Kenzo Flower by Kenzo Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Flower by Kenzo |
| EAN | 3274872404113 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 197,93 per 100 ml |