-20%
€ 61,60
Adviesprijs € 77,00Je bespaart 20%
€ 52,06
Adviesprijs € 65,08Je bespaart 20%
€ 74,03
Adviesprijs € 92,54Je bespaart 20%
Voordeligst€ 100,88
Adviesprijs € 126,10Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo Flower by Kenzo
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 74,03
| Artikel | Kenzo Flower by Kenzo Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Flower by Kenzo |
| EAN | 3274872420342 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 148,06 per 100 ml |