-20%
€ 68,34
Adviesprijs € 85,43Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo Le Monde est Beau
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 68,34
| Artikel | Kenzo Le Monde est Beau Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Le Monde est Beau |
| EAN | 3352818117300 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Magnolia, Basilicum, Ceder, Kersenbloesem, Zwarte bes, Tonkabonen, Mandarijn, Jasmijn |
| Prijs per eenheid | € 136,68 per 100 ml |