-20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo World
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 75,66
| Artikel | Kenzo World Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | World |
| EAN | 3274872365032 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Peer, Iris, Pioenroos, Amandelbloesem |
| Prijs per eenheid | € 151,32 per 100 ml |