-20%
€ 48,00
Adviesprijs € 60,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Online op? Misschien heeft de winkel 'm nog!
| Artikel | L'Occitane Verveine Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Verveine |
| EAN | 3253581766910 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Verpakking | Flacon |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 48,00 per 100 ml |