€ 1.070,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Platinum Rare Collection Haute Rejuvenation
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 30 ml
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 30 ml
€ 1.070,00
| Artikel | La Prairie Platinum Rare Collection Haute Rejuvenation Dag- en nachtcrème 30 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | Platinum Rare Collection Haute Rejuvenation |
| EAN | 7611773108638 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 3.566,67 per 100 ml |