€ 920,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Pure Gold Collection
Gezichtsserum - Alle huidtypes - 30 ml
Gezichtsserum - Alle huidtypes - 30 ml
€ 920,00
| Artikel | La Prairie Pure Gold Collection Gezichtsserum 30 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | Pure Gold Collection |
| EAN | 7611773141482 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsserum |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Serum |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 3.066,67 per 100 ml |