€ 581,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie White Caviar Collection
Oogcrème - Alle huidtypes - 20 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 20 ml
€ 581,00
| Artikel | La Prairie White Caviar Collection Oogcrème 20 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | White Caviar Collection |
| EAN | 7611773132107 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 20 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 2.905,00 per 100 ml |