€ 715,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie White Caviar Collection
Gezichtsserum - zz - Rijpe huid - 30 ml
Gezichtsserum - zz - Rijpe huid - 30 ml
€ 715,00
| Artikel | La Prairie White Caviar Collection Gezichtsserum 30 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | White Caviar Collection |
| EAN | 7611773132930 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsserum |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 2.383,33 per 100 ml |