-20%
€ 7,99
Adviesprijs € 9,99Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Rive Destinée
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 7,99
| Artikel | La Rive Destinée Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | La Rive |
| Collectie | Destinée |
| EAN | 5901832068679 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Ceder, Muskus, Vanille, Ambergris, Lavendel, Oranjebloesem, Zwarte bes, Mandarijn, Jasmijn |
| Prijs per eenheid | € 7,99 per 100 ml |