-20%
€ 7,99
Adviesprijs € 9,99Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Rive In Love
Eau de Parfum - 90 ml
Eau de Parfum - 90 ml
€ 7,99
| Artikel | La Rive In Love Eau de Parfum 90 ml |
| Merk | La Rive |
| Collectie | In Love |
| EAN | 5906735232110 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 90 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Muskus, Lelie, Viooltjes, Meloen, Mandarijn, Roos |
| Prijs per eenheid | € 8,88 per 100 ml |