-20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Rive In
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 7,99
| Artikel | La Rive In Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | La Rive |
| Collectie | In |
| EAN | 5901832060130 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Amber, Bergamot, Muskus, Lychee, Vanille, Zwarte bes, Mandarijn, Jasmijn, Roos, Patchoeli, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 7,99 per 100 ml |