-20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Rive Look of Woman
Eau de Parfum - 75 ml
Eau de Parfum - 75 ml
€ 7,99
| Artikel | La Rive Look of Woman Eau de Parfum 75 ml |
| Merk | La Rive |
| Collectie | Look of Woman |
| EAN | 5903719642682 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 75 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Amber, Muskus, Perzik, Roos, Patchoeli, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 10,65 per 100 ml |