-20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Rive Miss Dream
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 7,99
| Artikel | La Rive Miss Dream Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | La Rive |
| Collectie | Miss Dream |
| EAN | 5901832066071 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Magnolia, Bergamot, Vanille, Cassis, Tonkabonen, Jasmijn, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 7,99 per 100 ml |