-20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Rive Vanilla Touch
Eau de Parfum - 90 ml
Eau de Parfum - 90 ml
€ 7,99
| Artikel | La Rive Vanilla Touch Eau de Parfum 90 ml |
| Merk | La Rive |
| Collectie | Vanilla Touch |
| EAN | 5903719642705 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 90 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 8,88 per 100 ml |