€ 120,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancaster 365 Skin Repair
Lipserum - Alle huidtypes - 50 ml
Lipserum - Alle huidtypes - 50 ml
€ 120,00
| Artikel | Lancaster 365 Skin Repair Lipserum 50 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | 365 Skin Repair |
| EAN | 3616303470449 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Lipserum |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 240,00 per 100 ml |