€ 77,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancaster 365 Skin Repair
Nachtcrème - Droge huid, Normale huid - 50 ml
Nachtcrème - Droge huid, Normale huid - 50 ml
€ 77,00
| Artikel | Lancaster 365 Skin Repair Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | 365 Skin Repair |
| EAN | 3616303470500 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Prijs per eenheid | € 154,00 per 100 ml |