€ 122,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/8a/ff/6a/1745620705/3616303443160.jpg?ts=1745620705)
Lancaster Golden Lift
Gezichtsserum - Droge huid, Normale huid - 30 ml
Gezichtsserum - Droge huid, Normale huid - 30 ml
€ 122,00
| Artikel | Lancaster Golden Lift Gezichtsserum 30 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | Golden Lift |
| EAN | 3616303443160 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsserum |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Prijs per eenheid | € 406,67 per 100 ml |