€ 110,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/9a/92/74/1745620725/3616303443184_1.jpg?ts=1745620725)
Lancaster Golden Lift
Dagcrème - Normale huid, Gecombineerde huid - 50 ml
Dagcrème - Normale huid, Gecombineerde huid - 50 ml
€ 110,00
| Artikel | Lancaster Golden Lift Dagcrème 50 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | Golden Lift |
| EAN | 3616303443184 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Normale huid, Gecombineerde huid |
| Prijs per eenheid | € 220,00 per 100 ml |