€ 43,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancaster Golden Tan Maximizer
Aftersun olie - Alle huidtypes - 150 ml
Aftersun olie - Alle huidtypes - 150 ml
€ 43,00
| Artikel | Lancaster Golden Tan Maximizer Aftersun olie 150 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | Golden Tan Maximizer |
| EAN | 3614227913851 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Aftersun olie |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 28,67 per 100 ml |