€ 42,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/63/a4/bb/1741131571/3614227914179.jpg?ts=1741131571)
Lancaster Golden Tan Maximizer
Aftersun balm - Alle huidtypes - 200 ml
Aftersun balm - Alle huidtypes - 200 ml
€ 42,00
| Artikel | Lancaster Golden Tan Maximizer Aftersun balm 200 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | Golden Tan Maximizer |
| EAN | 3614227914179 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Aftersun balm |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Balm |
| Prijs per eenheid | € 21,00 per 100 ml |