€ 117,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/02/c0/a4/1745919752/3616302416240.jpg?ts=1745919752)
Lancaster Ligne Princière
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 117,00
| Artikel | Lancaster Ligne Princière Oogcrème 15 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | Ligne Princière |
| EAN | 3616302416240 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 780,00 per 100 ml |