€ 240,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/26/9f/3e/1745919703/3616302416318_1.jpg?ts=1745919703)
Lancaster Ligne Princière
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 240,00
| Artikel | Lancaster Ligne Princière Dagcrème 50 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | Ligne Princière |
| EAN | 3616302416318 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 480,00 per 100 ml |