€ 41,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancaster Sun Sensitive
Zonnespray - zz - Waterproof, Alle huidtypes - 150 ml
Zonnespray - zz - Waterproof, Alle huidtypes - 150 ml
€ 41,00
| Artikel | Lancaster Sun Sensitive Zonnespray 150 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | Sun Sensitive |
| EAN | 3616305924933 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnespray |
| Volume | 150 ml |
| SPF | 50+ |
| Huidtype | zz - Waterproof, Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 27,33 per 100 ml |