€ 244,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Absolue Rose 80
Gezichtsemulsie - Alle huidtypes - 100 ml
Gezichtsemulsie - Alle huidtypes - 100 ml
€ 244,00
| Artikel | Lancôme Absolue Rose 80 Gezichtsemulsie 100 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Absolue Rose 80 |
| EAN | 3614274142624 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsemulsie |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 244,00 per 100 ml |