€ 168,01
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Absolue Rose 80
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 150 ml
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 150 ml
€ 168,01
| Artikel | Lancôme Absolue Rose 80 Gezichtslotion 150 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Absolue Rose 80 |
| EAN | 3614274142655 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtslotion |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 112,01 per 100 ml |