€ 117,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Absolue Rose 80
Reinigingsbalsem - Alle huidtypes - 150 ml
Reinigingsbalsem - Alle huidtypes - 150 ml
€ 117,01
| Artikel | Lancôme Absolue Rose 80 Reinigingsbalsem 150 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Absolue Rose 80 |
| EAN | 4936968820489 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsbalsem |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 78,01 per 100 ml |