€ 288,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Absolue Light Cream
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 60 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 60 ml
€ 288,00
| Artikel | Lancôme Absolue Light Cream Gezichtscrème 60 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Absolue Light Cream |
| EAN | 3614273454971 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 60 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 480,00 per 100 ml |