€ 17,00
€ 43,00
Voordeligst€ 44,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Bi-Facil
Oogreiniging - Alle huidtypes - 200 ml
Oogreiniging - Alle huidtypes - 200 ml
€ 44,99
| Artikel | Lancôme Bi-Facil Oogreiniging 200 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Bi-Facil |
| EAN | 3605532321370 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogreiniging |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 22,50 per 100 ml |