€ 44,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Bi-Facil Clean Care
Make-up remover - Alle huidtypes - 125 ml
Make-up remover - Alle huidtypes - 125 ml
€ 44,01
| Artikel | Lancôme Bi-Facil Clean Care Make-up remover 125 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Bi-Facil Clean Care |
| EAN | 3614273660471 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Make-up remover |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Emulsie |
| Prijs per eenheid | € 35,21 per 100 ml |