€ 34,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Bocage
Deodorant spray (oud) - Gevoelige huid - 125 ml
Deodorant spray (oud) - Gevoelige huid - 125 ml
€ 34,00
| Artikel | Lancôme Bocage Deodorant spray (oud) 125 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Bocage |
| EAN | 3147758051216 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Deodorant spray (oud) |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid |
| Prijs per eenheid | € 27,20 per 100 ml |