€ 22,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Confort Crème Mains
Handcrème - Alle huidtypes - 75 ml
Handcrème - Alle huidtypes - 75 ml
€ 22,99
| Artikel | Lancôme Confort Crème Mains Handcrème 75 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Confort Crème Mains |
| EAN | 3614273492874 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Handcrème |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 30,65 per 100 ml |