€ 42,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Crème Mousse - Confort
Reinigingsschuim - Droge huid - 125 ml
Reinigingsschuim - Droge huid - 125 ml
€ 42,01
| Artikel | Lancôme Crème Mousse - Confort Reinigingsschuim 125 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Crème Mousse - Confort |
| EAN | 3605530744560 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsschuim |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Mousse |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 33,61 per 100 ml |