€ 43,00
Voordeligst€ 63,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Galatee Confort
Reinigingsmelk - Droge huid - 200 ml
Reinigingsmelk - Droge huid - 200 ml
€ 43,00
| Artikel | Lancôme Galatee Confort Reinigingsmelk 200 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Galatee Confort |
| EAN | 3147758030228 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsmelk |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Milk |
| Prijs per eenheid | € 21,50 per 100 ml |