€ 64,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Galateis Douceur
Reinigingsmelk - zz - Normale tot gecombineerde huid - 400 ml
Reinigingsmelk - zz - Normale tot gecombineerde huid - 400 ml
€ 64,01
| Artikel | Lancôme Galateis Douceur Reinigingsmelk 400 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Galateis Douceur |
| EAN | 3605530742580 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsmelk |
| Volume | 400 ml |
| Huidtype | zz - Normale tot gecombineerde huid |
| Texture | Milk |
| Prijs per eenheid | € 16,00 per 100 ml |