€ 49,99
€ 95,99
€ 138,00
Voordeligst€ 117,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Génifique Ultimate
Serum - Alle huidtypes - 30 ml
Serum - Alle huidtypes - 30 ml
€ 95,99
| Artikel | Lancôme Génifique Ultimate Serum 30 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Génifique Ultimate |
| EAN | 3614274142365 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 319,97 per 100 ml |