€ 20,01
Voordeligst€ 66,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Hydra Zen Gel Cream
Dagcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 20,01
| Artikel | Lancôme Hydra Zen Gel Cream Dagcrème 15 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Hydra Zen Gel Cream |
| EAN | 3614274158441 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 133,40 per 100 ml |