€ 56,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Hydra Zen
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 56,00
| Artikel | Lancôme Hydra Zen Dag- en nachtcrème 50 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Hydra Zen |
| EAN | 3614272889354 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gelcrème |
| Prijs per eenheid | € 112,00 per 100 ml |